KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15042028
nr 1504 2028
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, Colgateval. Signerad, HC XV/XV. Bladets mått: 39x50 cm. Oramad
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:31:25
31/10 20:25:20
13/11 21:46:13
21 nov
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander